چرا آکادمی علوم ایران ... ؟

موسسه آکادمی علوم ایران با نزدیک به یک دهه تجربه و استفاده از منابع غنی و به روز، منطبق بر آخرین پیشرفتهای اموزشی سعی در هدایت زبان آموزان رشته های مختلف (انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکی-استانبولی، چینی و عربی) و رسیدن به اهداف والای آموزشی را در دستور کار خود قرار داده است.

آکادمی علوم ایران در سال 1385 با بهره گیری از تجارب اساتید مجرب در زمینه آموزش زبان های خارجی فعالیت خود را در راستای نیل به اهداف آموزشی و فرهنگی آغاز نموده است.

از ویژگی های مرکز...

- بهره گیری از جدیدترین و کاربردی ترین منابع آموزشی

- بهره گیری از اساتید برجسته، با تحصیلات و سوابق درخشان آموزشی از ایران، امریکا، کانادا و...

- برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت

- آکادمی علوم مفتخر به برگزاری دوره های آموزشی بوده و پذیرای حضور علاقمندان در تمامی ساعات و روزهای هفته به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی می باشد تا تمام علاقمندان به بهترین نحو از کلیه امکانات و امتیازات مجموعه بهره مند شوند.

اهداف و چشم انداز...

آکادمی علوم ایران بعنوان یکی از معتبرترین مرکز آموزش زبانهای خارجی به روزی می اندیشد که از هر خانواده ایرانی حداقل یک نفر از خدمات آن بهره مند شود.

موسسه آکادمی علوم ایران در اولین سال های فعالیت خود با شناسایی نیازهای کشور و جامعه در حوزه آموزش زبانهای خارجی، تمرکز فعالیت های خود را بر ارائه آموزش به همراه کیفیت آموزشی مطلوب، متمرکز نموده است.